Soğuk Oda Tamiri Ve kurulum

Soğuk Hava Deposu Tamiri
Gıda, kimya ve ilaç gibi ürünlerin saklanması ve muhafaza edilmesi için Soğuk Hava Deposu kullanılmaktadır. Eskiden sadece büyük kapasitede olan sanayi alanlarında kullanılırken, günümüzde küçük işletmeler için de en iyi kullanım ve muhafaza alanı olarak tercih edilir. Özellikle devlet denetimlerinin sıklaştığı küçük işletmeler de büyük işletmeler gibi muhafaza şartlarına dikkat etmelidir. Örneğin Gıda sektöründeki bir işletmede, sürekli olarak soğuk hava deposu bulunmalı, ürünler gerekli koşullarda saklanmalı ve nem oranı kontrol altına alınmalıdır. Peki soğuk hava deposu arızalanırsa ne yapılır? Bunun için firmanızdan destek alarak teknik servisin anında çözüm için yönlendirilmesini talep etmelisiniz.

 

 

 


Bakım ve onarım, soğuk hava deposunun olmazsa olmazlarındandır. Bu yüzden her sene ya da firmanın uygun gördüğü tarihlerde periyodik bakım rutinlerinin yapılması gerekir. Aker Teknik ve Soğutma Firması olarak müşterilerimize gereken desteği vermek için her zaman çalışıyoruz. Soğuk hava deposunun arızalanması durumunda kesinlikle müdahale etmekten kaçının ve teknik servis ile iletişime geçerek profesyonel destek almalısınız.

konya ve çevre bölgelerinde, soğuk hava deposu teknik servisi ve tamir bakım gibi tüm ihtiyaçlarınızda firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Soğuk hava deposu ile ilgili her türlü destek talebinde bulunarak soğuk hava depolarınızın sorunsuz bir şekilde çalışmasına devam etmesini sağlamanız mümkün. Her zaman müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız bu konudaki ihtiyaçlarınıza en iyi çözümleri sunmak için gerekli hizmetleri verecektir.

Telefon
WhatsApp
İnstagram
Top