Hakkımızda

KONYA ARÇELİK BEYAZ EŞYA SERVISI HAKKINDA BILMENIZ GEREKENLER

Konya beyaz eşya servisi 1998 yılında konya da kurulmuştur. Sektörde kazandığı tecrübe ve güveni ile her geçen gün daha çok büyüyen iş hacmi ile, Konya Beyaz Eşya Servisleri tüm beyaz eşya arızalarına yönelik hizmet seçenekleri sunmaktadır. Konya Beyaz Eşya Servisleri farklı fiyat seçenekleriyle de hem kazandığı hemde kazanacağı müşterilerinin yüzünü güldürmektedir. Bir çok Özel servis firmalarına göre kaliteli ürünleri daha ekonomik hizmeti ile Kuşkusuz almak istediğiniz hizmet kusursuz olacaktır. Her an çekinmeden sorunlarınız için sorularınızı cevaplamak için Konya Beyaz Eşya Servisi Aker Teknik olarak biz hazırız. Siz değerli müşterilerimize hep en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

BEYAZ EŞYA SERVİSLERI BİRÇOK ALANDA HİZMET VERMEKTEDİR

Ev veya İş yerinde kullandığınız cihazlarınız için her türlü hizmet alabilirsiniz. Sorunsuz ve kısa sürede çözüme ulaşın. Konya Arçelik Beyaz Eşya Servisleri ' nin verdiği hizmetler ;

Buzdolabı, Derin Dondurucu, Çamaşır Makinesi, Kurutucular, Bulaşık Makinesi, Fırın, Klima, Aspiratör, Kombi, Elektrikli Süpürge

Konya Şehir merkezlerinde bulunan iş yerimiz şehrin tüm noktasına servisimizi bulunmaktadır 

Beyaz eşya servisi için başvurabileceğimiz birçok husus bulunuyor. Son zamanlarda teknoloji daha da hızlı bir şekilde artıyor. Bu sayede insanlar rahat ve konforlu bir hayat sürdürüyor. Evimizin tüm ihtiyaçlarını neredeyse beyaz eşyalar sağlamakta. Beyaz eşyalarımızdan birinde bir sorun olsa işlerimiz aksamaya başlıyor. Özellikle de buzdolabı ve çamaşır makinesi büyük işler yüklenmektedirler. Olmadıklarında ise insan gücüne dayalı işler çıkıyor ortaya. Beyaz eşya servisi ise burada büyük bir yükümlülük üstleniyor. Bozulduğunda, arızalandığında bir sorun yarattığında anında servislerden yararlanarak, arızaları kontrol ettirebilirsiniz.

 

Elektrikle çalışan bu hassas aletleri sizler tarafından asla onarılmaya çalışılmamalı anında bir servis çağırarak onarımını isteyebilirsiniz. Aksi taktir de hiç yapılmaz bir duruma getirebilirsiniz. Tüm markalar ile ilgileniyor ve hasarlarını gideriyoruz. Beyaz eşya servisi evinizde gerçekleştirilmeye çalışılıyor ve yapılamadığı zaman götürüyoruz ve en kısa süre içinde tadilatını yapıp geri getiriyoruz. Profesyonellik gerektiren mesleğimizi en kaliteli şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz.

 

En küçük ayrıntısına kadar incelenerek soru gideriliyor. Bunun yanı sıra diğer hususlarda göz önüne alınarak, kontroller gerçekleştiriliyor. Beyaz eşya servisi yeni eşyalarınızı da bağlıyor, tesisatını ayarlıyor kullanılır bir vaziyete getirerek size bırakıyor.

 

Beyaz Eşya Arızaları Nelerdir?

 

Fırınlardan başlayalım, fırınların yitme çekme durumunda rezistansı düşebiliyor ya da arıza yapabiliyor. Bu sebepten dolayı servislerden yardım alabilirsiniz. Peki, bunu nasıl anlarsınız? Fırın ısıtma gücünü kaybeder ve yemeklerinizi, pastalarınızı çiğ bırakır.

Çamaşır makinaları, birçok arızalanmasa sebep olabiliyor. Örnek verecek olursak motoru yanabilir, kazanı delinebilir. Peki, bu durumu nasıl anlarız? Motor yanınca içinden yanık kokuları gelmeye başlar ve tuhaf çalışır. Kazan delindiğinde ise su sızmaları meydana gelmektedir. Çok tehlikelidir. Dikkat edilmesi gerek.

Buzdolapları, en vazgeçilmez ürünlerden biridir. Çünkü o olmadığı zaman yiyeceklerimiz taze durmaz, et ve et ürünleri saklayamayız vs. Burada eğer buzdolabı tuhaf sesler çıkararak çalışıyorsa ya da yiyecekleri bozuyor, soğuk tutmuyorsa vardır bir sorun. Mutlaka beyaz eşya servisi çağırarak kontrol edilmeli.

Kombiler, zamanımızda ısınmamıza ve sıcak su elde etmemiz için oldukça önemli eşyalardan biridir. Arızası ise tuhaf ses çıkartmasından, ısı vermemesinden dolayı servis çağırılarak kontrol ettirilmesi gerekebilir.

Biliyoruz ki son zamanlarda sıcaklarda ve soğuk havalarda ısıyı ayarlayabilmek içim klimalar kullanılıyor. Bunlarda beyaz eşya Uzman ekibimiz tarafından profesyonelce çözümler üretmekteyiz. Bu sayede kaliteli bir hizmet sunmaya çalışıyoruz. Beyaz eşya servisi vererek geçiştirmeyip, tüm sorunlarını gidermeye çalışıyoruz. Güven konusuna gelince güvenli bir ekibe sahip bulunarak sizin de güveninizi kazanıyoruz. Bize internet sitemizden numaralarımızı öğrenerek ulaşma imkanına sahipsiniz. Sizde beyaz eşya servisi olarak emin ellere emanet ederek hemen çözüme ulaşabilirsiniz.

Konya arçelik çamaşır makinesi onarımı,konya arçelik Buzdolabı onarımı Tamiri,Bulaşık makinesi tamiri onarımı.grubuna dahil oldu. Normalde bakımı yaptırılması gereken bir ürün olup, bozulduğunda da beyaz eşya servisi çağırılabilir.

Neden Biz?

 

Telefon
WhatsApp
İnstagram
Top